Születésnap a Helen Doron Nyelviskolában!
Tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy februártól új szolgáltatásssal bővítettük iskolánk ajánlatait Tartsd a szülinapod a HD Iskolában elnevezéssel.
Tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy februártól új szolgáltatásssal bővítettük iskolánk ajánlatait Tartsd a szülinapod a HD Iskolában elnevezéssel.
B. Viktória (22 hónapos) anyukája:
„Nagyon tetszik kislányunknak a játékos angol tanulás. Használja az angolt a mindennapi életében is. Ugyanannyi mindent mond angolul, mint magyarul. Nagyon meg vagyunk elégedve.”
S. Alexandra és Tamara (4 és fél, 2 és fél évesek) anyukája:
„Rengeteg hasznos tapasztalatot szerzünk óra közben. Fejlődik az értelmi, érzelmi és szociális képességük. Lányaim minden órát nagyon várnak, a kedvencük az éneklés. A tanár néniket nagyon szeretik. Remélem, még sok-sok éven keresztül foglalkoztatjátok a gyermekeimet, és köszönjük a sok-sok értékes munkátokat és türelmeteket!
H. Levente és Dóra (9 és 6 évesek) apukája:
„Gyermekein szívesen hallgatnak angol nyelvű szöveget, bátran, ügyesen használják a tanultakat. A tanfolyamokon sok barátot szereznek, a nyári táborban pedig rengeteg új élménnyel gazdagodnak.”
Sz. Anna (5 éves) anyukája:
„Ami a legfontosabb, hogy a tanárok 100 százalékosan felkészültek és profik, a gyerekek sokat tanulnak tőlük…A rozsadombbányai termek dekorációja fantasztikus! A záró bulin szerzett csodálatos arcfestés, amit Dóri nénitől kaptunk, a hab a torta tetején.”
F. Zsófia (3és fél éves) anyukája:
„Nagyon meg vagyunk elégedve mindennel. Zsófi nagyon szereti Krisztát, jó a csoport, és tényleg nagyon hatékony a módszer. Messze túlhaladja minden előzetes elvárásomat. Nagyon pozitív számomra a sok külön program, rendezvény, a hírlevél, a játékok. Így komplex a „szolgáltatás”. Jó érzés ez a plusz törődés.”
K. Petra (4 éves) anyukája:
„ Én magam sem gondoltam volna, hogy ebben az életkorban ilyen szinten el tudják sajátítani a gyerekek az angolt. Ehhez persze elengedhetetlen szükség van felkészült nyelvtanárokra, akik a gyerekek szintjén, játékos formában tudják átadni tudásukat.
További sok sikert kívánunk ehhez!
Nyelviskolánk 2006 októberében nyitotta meg kapuit Tatán, mely az elmúlt évek alatt sok változáson esett át. Új tanárok, új helyszín és 2010. májusa óta új vezető személyében jómagam és egy…