2 év tapasztalat
Chelbda Inez vagyok, 2 éve dolgozom a rózsadombi Helen Doron Oktató Központban, a tapasztalataimat szeretném veletek megosztani. Egyetemi hallgatóból Helen Doron Oktató A következő lesz az utolsó szemeszterem, ami miatt…
Chelbda Inez vagyok, 2 éve dolgozom a rózsadombi Helen Doron Oktató Központban, a tapasztalataimat szeretném veletek megosztani. Egyetemi hallgatóból Helen Doron Oktató A következő lesz az utolsó szemeszterem, ami miatt…