Rólunk mondták
„Levi nagyon magabiztosan használja az angolt, és nem jön zavarba attól, ha más gyerekekkel kell játszania.”
Zita
„Nagyon megható volt látni, hogy az unokatestvérével angolul kezdett dalolni a nyáron. A család tátott szájjal nézte, hogy ilyen kicsiként mennyi mindent tud.”
Éva
„A kislányom minden alkalommal izgatottan megy órára, és otthon is folyton énekelgeti az angol dalokat. Nekem az a legnagyobb élmény, hogy nem erőltetésből tanul, hanem játék közben ragadnak rá a szavak.”
Evelin
„Felnőtteknek is van Helen Doron? Így én is szívesen megtanulnék angolul!”
Egy anyuka bemutató óra után
