Tanfolyamok
Babák és totyogók
Baby's Best Start


A Baby’s Best Start tanfolyam a beszélt angol alapjait fekteti le, a fejlesztő játékokkal, dalokkal és versikékkel 3 hónapos – 2 éves kisgyermekek számára. Remek alkalom, hogy babádhoz való kötődésed még szorosabb legyen!
A Baby’s Best Start – baba-mama angol, 7 fejlesztő tanfolyam egyben:
- angol nyelv
- szociális fejlesztés
- beszéd előkészítése
- zene és ritmus
- agyi fejlesztés
- baba jelnyelv bemutatása
- mozgásfejlődés támogatása
A Baby’s Best Start 24, különböző világzenei ritmusú és stílusú dal segítségével ismerteti meg a babákkal az angol nyelvet. Azon túl, hogy a tanfolyamon való részvétel segíti az anya-baba kötődés elmélyítését, az anyukák hasznos, koragyermekkorra jellemző, oktató-nevelő tudnivalókkal is gazdagodnak.
It's a Baby Dragon


Ezt a különleges kurzust az eredeti dalok és a lebilincselő videók teszik élvezetessé a tipegő gyermekek számára, és vezetik be őket a zenén keresztül az angol nyelv világába. A gyermekek könnyedén sajátítják el a nyelvet a szórakoztató daloknak, játékoknak és beszélgetéseknek köszönhetően. A más gyermekekkel való együttműködésnek köszönhetően a társalgás alapjait is megtanulják, amit az otthoni, napi hanganyag hallgatása hivatott elmélyíteni. Így olyan könnyedén tanulják meg az angol nyelvet, mint az anyanyelvüket.
Az It’s a Baby Dragon szereplői, Sam herceg, Fluffy cica és Didi sárkány kalauzolják el a kicsiket az angol nyelv világába. A tanfolyamot kezdőként csatlakozó és az ez előtti kurzusokat elvégző kicsi gyerekeknek ajánljuk.
Gyerekek
Fun with Flupe


Ez a tanfolyam a gyerekeket a fantasztikus Book of Rhymes könyvön keresztül vezeti be izgalmasabbnál izgalmasabb kalandokba. 650 szóval gyarapszik a szókincsük, anyanyelvi kiejtéssel tanulják meg a szavakat, és letesszük az angol nyelvtan és mondatszerkezetek alapjait. 25 új angol dal és 12 rajzfilm epizód segít felfedezni az angol nyelvet.
Flupe, a bojtocska, a kis Paul Ward és a varázslatos Nagyi, Granny Fix, mesés kalandjai könnyűvé és szórakoztatóvá teszik a gyermekek angoltanulását. A kicsik a mondókák és dalok segítségével észrevétlenül kezdenek el angolul beszélni. A Flupe tanfolyam, mókás DVD-vel és óriási szókinccsel kezdő kisdiákok részére készült tananyag, ezzel az oktatócsomaggal a gyerekek az angol nyelv alapjaival ismerkedhetnek meg.
Jump with Joey


A Jump with Joey tanfolyam egy merőben új, kezdő angol tananyag 6 és 9 éves kor közötti gyermekek részére. Ez a legelső angol kurzus, melyben kiterjesztett valóság technológiát alkalmazunk. A kurzus a Fun with Flupe program folytatásaként is tanítható.
A kurzus 12 epizódos rajzfilm-sorozatot foglal magában, mely Paul Ward és barátja, Milli kalandjait meséli el, aki Kangi, és csintalan fia, Joey ballépéseit hozza rendbe Storyville városkájában. Mialatt a gyerekek angolul tanulnak, értékes tudásra tesznek szert a barátságról és pl. a környezetvédelemről.
A tanulók 25 dal, rengeteg játék és komplex tevékenységek segítségével megragadják az angol nyelvet mind otthoni, mind iskolai környezetben.
A gyermekek nyelvtudása egyre csak gazdagodik, ahogyan a Jump with Joey szereplők életre kelnek a varázslatos munkafüzetben, kiegészítve ezzel a kulcsfontosságú otthoni hanganyag-hallgatást, mely a Helen Doron módszer alapja.
More Jump with Joey


A gyermekek tovább követik Joey, Kangi és Paul izgalmas kalandjait az elbűvölő Storyville-ben. Az “augmented reality” applikációnak köszönhetően az angol nyelv életre kel, a tanulás egyáltalán nem megerőltető.
Ha valami igazán kifejezi a Helen Doron tanfolyamok lényegét, akkor az a More Jump With Joey. Ez az első, a legeredetibb Helen Doron angol tanfolyam modern továbbfejlesztése. A MJWJ angol tanfolyam 7-10 éves gyermekeknek készült a Jump With Joey tanfolyam folytatásaként, vagy korábbi Helen Doron English angoltanfolyam folytatásaként. A gyerekek több mint 1500 angol szót tanulnak a gyerekangol tanfolyam alatt, angol mondókák, angol mesék, változatos angol játékok és 25 angol dal segítségével. Az órákon csak angolul beszélünk, így a lelkes Helen Doron tanár néni vagy bácsi segítségével természetes módon szívják magukba a gyermekek az angol nyelvtan szabályait, a jó kiejtéssel és a helyes angol hanglejtéssel együtt.
Ebben a tanfolyamban a nagyobbaknál az írás-olvasás tanulás is elkezdődhet, a speciális munkafüzetek segítségével.
Kiskamaszok
World of Wonders


Izgalmas és lendületes nyelvtanulás hatékonyan kamaszoknak 10-14 éves korig a World of Wonders nyelvtanfolyamok segítségével! 1500 új szó, 40 óra intenzív nyelvtanulás, tudományos témák, környezeti nevelés, az állatvilág kalandos történetei és a közösség ereje minden kiskamasznak.
A világ tele van csodákkal és a WoW kurzusok résztvevői számára minden angolóra egy igazi wow-élmény!
World of Wonders angol nyelvtanfolyam 10-14 éves korig
- intenzív angol nyelvtanulás
- gyorsan bővülő, választékos szókincs
- értő olvasás kialakulásának támogatása
- olvasási és szövegértési feladatok
- alapvető nyelvtani szerkezetek felépítésének megértése és elsajátítása
- környezet- és egészségtudatos témák
- állat- és növényvédelem
- korosztályos sajátosságokhoz igazodó foglalkozások
- kreatív, inspiráló, megtartó közeg
- társas kapcsolatok
Paul Ward Explores


Ezt a kurzusunkat kezdő szintű, 8-14 éves gyerekeknek ajánljuk, és azoknak, akiknek a Közös Európai Referenciakeret A1-es szintje a következő lépés.
A Paul Ward’s Explores tanfolyam során Paul-lal tarthatnak kalandos utazásai során, aki új barátokat, országokat és kultúrákat ismer meg. A zenés, minden érzékszervet igénybe vevő tanulási élmény mélyíti és megalapozza az angoltudást.
A diákok 8 eredeti, Helen Doron dalt és történetet ismernek meg. 1800 új szót és új nyelvtani szabályokat tanulnak meg, szóban, írásban és helyesírásban is fejlődnek. Hallás utáni és olvasási szövegértés feladatok, betűzés és kurzus közbeni értékelések várnak rájuk.
Az anyanyelvükhöz hasonló nyelvtanulási módszerrel, történetek, dalok, közös feladatok és játékok során mélyítik el angoltudásukat és fejlesztik nyelvi kompetenciáikat.
Paul Ward's Adventures


Ezt a kurzusunkat halaldóbb gyerekeknek ajánljuk, akik már elvégezték a Paul Ward Explores tanfolyamot, vagy akik a Közös Európai Referenciakeret A2-es szintjén állnak.
A Paul Ward’s Adventures tanfolyam során Paul kalandjait ismerhetik meg a gyerekek, miközben körbeutazza a világot. A zenés, minden érzékszervet igénybe vevő tanulási élmény mélyíti és megalapozza az angoltudást.
A diákok 2000 új szót és új nyelvtani szabályt tanulnak meg, szóban, írásban és helyesírásban is fejlődnek.
Tinik
Teen Choices (B1)


A B1 szintű Teen Choices tanfolyam az anyanyelvi fiatalok által beszélt angol nyelv bemutatásával, érdekes idiómák, viccek és nyelvtörők felvonultatásával vezeti be a tiniket az angol tanulás világába.
Teen Choices a második program a tiniknek szóló Helen Doron tananyagok sorában. Ezen tananyag keretein belül a diákok azokat a készségeket sajátítják el, melyek szükségesek a Közös Európai Referenciakeret B1-es szintjéhez.
A tanfolyam gazdag és érdekes szószedetét különböző témákhoz kötődően tanítjuk hallás és olvasás utáni szövegértési feladatok, fiatalos dalok, vicces feladatok segítségével a Helen Doron English egyedi módszertana szerint.
A fiatalok rengeteg új szót, nyelvtani szabály és szövegértési technikát tanulnak, és segítjük őket az angolul való gondolkozásban.
Teen Success (B2)


A legmagasabb, B2 szintű tanfolyamunk nyitottságra és kritikus gondokozásra nevei a diákokat. Eredeti történetek, zene és vicces feladatok feldolgozásával segíti őket, hogy magabiztosan szólaljanak meg angolul.
Ezen a tanfolyamon a diákok angol tanulását eredeti történetekkel, 8 saját készítésű pop dallal és szórakoztató tevékenységekkel segítik. A diákokat nyitott és kritikus gondolkodásra sarkalljuk, fejlődésre ösztönözzük – mindezt angolul.
Ez a haladó tanfolyam, a Közös Európai Referenciakeret (CEFR) B2-es szintű nyelvvizsgájára készíti fel a diákokat. A kurzus segíti a tizenéveseket a szövegértési technikák elsajátításában, a nyelvtani szerkezetek megértésében, és bővíti szókincsüket.